Materské centrum Kľúčik a Obec - Slovenská Ľupča

Materské centrum Kľúčik a Obec

22.11.2019

Hlásené 13:30 – Materské centrum Kľúčik a Obec Slovenská Ľupča pozývajú deti a rodičov na lampiónovú parádu, ktorá sa uskutoční zajtra 23.novembra o 17.hodine pred MKS. Prineste si so sebou lampión. Po sprievode je pripravené divadielko. Občerstvenie je zabezpečené. Vstupné je 50 centov na osobu.

Občianske združenie Jeep wrangler club Slovakia Vás srdečne pozýva na verejné premietanie filmu z tohtoročného v poradí už ôsmeho medzinárodného zrazu pod hradom. Premietanie sa uskutoční v kinosále v piatok 22. novembra o 18.00 hodine a bude spojené s krstom filmu. Vstup je zdarma.

Firma Karolli ponúka občanom čistenie peria a výrobu paplónov a vankúšov na počkanie. Uvedené služby môžete využiť od pondelka 25.novembra do piatku 30.novembra v čase od 10 do 13 hodiny. Termín si môžete dohodnúť aj telefonicky na č. 0908 625 256. Firma ponúka aj odvoz a dovoz zdarma.

Firma Zdravý spánok z Popradu príde do našej obce predávať vysokokvalitné antialergické paplóny, vankúše, chrániče matracov, posteľné prádlo v 50 % zľavách. Predaj sa uskutoční v pondelok v čase od 14.do 17 hodiny v slovenskej izbe MKS.