V našej obci bude dňa - Slovenská Ľupča

V našej obci bude dňa

24.02.2021

Hlásené 13:34 – V našej obci bude dňa 27.2.2021 (len Sobota) prebiehať skríningové testovanie v čase od 08:00–19:45 hod. v Miestnom kultúrnom stredisku vo vyznačenom odbernom mieste.

Prestávky sú plánované v čase 12:00-13:00 hod. a od 17:00-17:45 hod.

ZMENA: Na testovanie je možné sa len registrovať v 1 minútových intervaloch prostredníctvom rezervačného online formuláru alebo telefonicky. Testovanie nebude možné pre neregistrovaných. Obsadenosť doporučujeme priebežne sledovať nakoľko dochádzalo aj k zrušeniu rezervácií.

Pokiaľ rezervácia už nezobrazuje žiadne voľné termíny, je dané miesto pre daný deň už obsadené. Potvrdenie o registrácií príde na e-mailovú adresu, zadanú vo formulári. V prípade, ak Vám táto správa neprišla je možné, že daný termín už bol obsadený preto dôsledne prezrite stránku po odoslaní registrácie v prípade ak sa daný registračný formulár ešte zobrazuje. Pre istotu skontrolujte aj emailový priečinok SPAM. Overiť si to môžete aj telefonicky na dole zverejnený kontakt. Ak sa v danom momente nedovoláte, vyskúšajte znova o trochu neskôr.

Prosíme všetkých o dodržanie opatrení a to ochranné rúško – rozostupy – dezinfekciu rúk. Na výsledok sa bude čakať v exteriéri, tak Vás prosíme o pochopenie.